Remis Odry z Nysą

Za nami historyczny mecz Odry-Total Ścinawa w IV lidze. Wczoraj na stadionie przy ulicy Sportowej podopieczni Tomasza Wołocha zmierzyli się z MKS Nysa Zgorzelec. Rywalizacja przebiegała falami, w pierwszej połowie optyczną przewagę mieli zawodnicy ze Ścinawy prowadząc do przerwy po bramce Michała Piechuty 1:0. Drużyna Nysy bardziej zdeterminowanie zaatakowała bramkę Odry na początku drugiej części meczu, co przyniosło efekt w postaci wyrównania. Gol dla gości padł w wyniku zamieszania w polu karnym, a bramkę przypisano zawodnikowi ze Ścinawy Dawidowi Trawce. Końcówka ponownie należała do Odry, mimo tego pojedynek zakończył się remisem.

– Piłkarzy zjadł stres, wynik jednak nie był najgorszy, bo spotkanie zakończyło się 1:1- komentował po spotkaniu trener Wołoch.

Kolejny mecz ścinawskiej drużyny w IV lidze odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia o godz. 17:00. Odra-Total ponownie zagra na swojej murawie, tym razem zmierzy się z Górnikiem Złotoryja.

O meczu Odry-Total Ścinawa z Nysą Zgorzelec pisały również inne portale:

  1. Wołoch: Nysa to nie był zespół wybitny
  2. Seta: Sędzia rozgrywał swoje spotkanie
  3. Łuszczyk: Ścinawa to będzie groźny i ciężki teren
  4. Rzeczny remis na inaugurację 4 ligi (FOTO)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”39″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]