Piknik ekologiczny w Dziewinie

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, Stowarzyszenie „Aktywny Dziewin” oraz Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ścinawie zapraszają do udziału w pikniku integracyjnym, który odbędzie się w Dziewinie już w najbliższą sobotę, 23 września w godzinach od 10.00 do 18.00.

Program pikniku jest bardzo bogaty. Odbędą się m.in.: prelekcje na temat bogactwa flory i fauny „Krainy Łęgów Odrzańskich”, wykłady o odnawialnych źródłach energii czy różnego rodzaju warsztaty – rzeźbiarskie, artystyczne, ekologiczne oraz pszczelarskie.

Tego dnia przewidziano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będą gry i zabawy z nagrodami oraz liczne animacje.

Wydarzeniu będą towarzyszyć liczne stoiska rękodzielnicze, przewidziano degustację miodów oraz spacer z EKO przewodnikiem.

Zapowiedzi pikniku można posłuchać na portalu legnica.fm

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”60″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]