Charytatywna zabawa karnawałowa już wkrótce

Burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła, Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, rady rodziców Zespołu Placówek Oświatowych w Ścinawie oraz Stowarzyszenie „Aktywnie dla Gminy Ścinawa” mają zaszczyt zaprosić wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, a przy tym mają wielkie serce, na III KARNAWAŁOWY BAL CHARYTATYWNY, który odbędzie się w sali widowiskowej ośrodka kultury w sobotę, 03 lutego br.

Start tej wyjątkowej imprezy zaplanowano na godzinę 20:00 i nie będzie to zwykłe, taneczne spotkanie.

Na wieczór w stylu PRL przewidziano licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na organizację wypoczynku letniego dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Zebrana w trakcie aukcji kwota wspomoże także działania Rady Rodziców Gimnazjum Publicznego im. M. Kopernika w Ścinawie.

W latach ubiegłych charytatywna inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem co przekuło się na spory sukces finansowy. Organizatorzy liczą, że w roku bieżącym będzie podobnie, a motyw przewodni balu przypomni wszystkim zgromadzonym jaśniejszą stronę PRL-u. Ubiór tematyczny nie jest obowiązkowy.

Wejściówki w cenie 240 zł od pary można nabyć w sekretariacie CTiK od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Istnieje również możliwość zapłaty za bilety przelewem na konto CTiK po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Informacja pod nr tel. (76) 845 79 17.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *