Motywują do nauki języków obcych (FOTO)

Zespół projektowy Break Your Barrier działający przy II Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie w ramach ogólnopolskiej olimpiady ,,Zwolnieni z Torii” w przeciągu czterech miesięcy przeprowadził osiem otwartych warsztatów językowych dla dzieci i młodzieży, w tym czterokrotnie na terenie gminy Ścinawa.

Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest podniesienie świadomości społeczeństwa o wadze znajomości języków obcych w obecnych czasach i zmotywowanie ludzi do nauki.

Zespół pomaga w przełamywaniu barier językowych i „walczy” z lękiem przed komunikowaniem się w języku obcym.

Warsztaty cieszą się dużą frekwencją, a odbyły się one dwukrotnie w czasie ferii zimowych w CTiK w Ścinawie, na świetlicy wiejskiej w Przychowej oraz w Tymowej.

Dzięki dofinansowaniu otrzymanym ze ścinawskiego samorządu każdy uczestnik miał zapewniony poczęstunek, a zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody.

– Ostatnie z przewidzianych zajęć odbędą się 14 kwietnia 2018r. na świetlicy wiejskiej w Siedlcach, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zachęca do udziału w projekcie jego liderka Alicja Siwak.

Ostatnią inicjatywą projektu jest konkurs skierowany do młodzieży w przedziale wiekowym 13-16 lat.

Więcej informacji dostępnych jest na faceboo-kowym profilu BREAK YOUR BARIER.

Osoby spragnione dodatkowej motywacji zachęcamy do obejrzenia poradników, które znajdują się na kanale Break Your Barrier na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *