Spotkanie z podróżnikiem połączone ze szkoleniem

Już w najbliższa sobotę, 14 kwietnia br. zapraszamy wszystkich chętnych na wykład o teorii żeglowania (niezbędne minimum do uzyskania patentu żeglarza) połączone z prezentacją multimedialną w tematyce rejsów śródlądowych i morskich.

Szkolenie odbędzie się w sali CTiK przy ul. Kościuszki 1 w Ścinawie o godz. 14.30, w salce obok biblioteki. Natomiast prezentację multimedialną i tym samym „Spotkanie z podróżnikiem” w osobie Marcina Magiera zaplanowano na godz. 17.00.

Szkolenie plus prezentacja są przede wszystkim dla osób chcących wziąć udział w obozie żeglarskim na Mazurach w terminie 7 – 21 lipiec (dwa tygodnie), gdzie odbędzie się część praktyczna zakończona egzaminem na patent żeglarza.

Zapraszamy też wszystkie osoby którym tematyka żeglarska, rejsów śródlądowych i morskich jest kompletnie nieznana a którzy chcą się dowiedzieć czegoś nowego, rozwinąć swoje zainteresowania.

Szkolenie poprowadzi Marcin Magiera wieloletni Kapitan Jachtowy, instruktor Polskiego Związku Żeglarskiego, egzaminator i członek komisji szkoleniowej Wrocławskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Organizator i komandor wielu rejsów śródlądowych, morskich i oceanicznych.