Wracają IV liga i A-klasa (terminarze)

W najbliższy weekend na ligowe boiska wrócą zespoły rywalizujące w IV lidze i A-klasie. Na czwartoligowym poziomie gminę Ścinawa reprezentowała będzie Odra-Total Ścinawa, z kolei w A-klasie zagrają: Sparta Parszowice, Czarni Dziewiń oraz Grom Gromadzyń-Wielowieś. Za tydzień na poziomie B-klasy sezon rozpocznie Victoria Tymowa. Poniżej terminarze rozgrywek na rundę jesienną wszystkich zespołów z gminy Ścinawa.

Odra-Total Ścinawa – liga IV

2018-08-12, 17:00, kolejka 1; Odra-Total Ścinawa – Sparta Grębocice
2018-08-18, kolejka 2; Karkonosze Jelenia Góra – Odra-Total Ścinawa
2018-08-25, 17:00, kolejka 3; Odra-Total Ścinawa – AKS Strzegom
2018-09-01, kolejka 4; Chrobry II Głogów – Odra-Total Ścinawa
2018-09-08, kolejka 5; Odra-Total Ścinawa – Kowary wycofały się z rozgrywek
2018-09-15, kolejka 6; BKS Bobrzanie Bolesławiec – Odra-Total Ścinawa
2018-09-22, 16:00, kolejka 7; Odra-Total Ścinawa – Górnik Złotoryja
2018-09-29, kolejka 8; Victoria Ruszów – Odra-Total Ścinawa
2018-10-06, 16:00, kolejka 9; Odra-Total Ścinawa – Prochowiczanka Prochowice
2018-10-13, kolejka 10; Sparta Rudna – Odra-Total Ścinawa
2018-10-20, kolejka 11; Orkan Szczedrzykowice – Odra-Total Ścinawa
2018-10-27, 15:00, kolejka 12; Odra-Total Ścinawa – Włókniarz Mirsk
2018-11-03, kolejka 13; Orla Wąsosz – Odra-Total Ścinawa
2018-11-10, 13:00, kolejka 14; Odra-Total Ścinawa – Apis Jędrzychowice
2018-11-17, kolejka 15; Stal Chocianów – Odra-Total Ścinawa

Sparta Parszowice – klasa A

2018-08-12, 11:00, kolejka 1; Sparta Parszowice – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-08-18, kolejka 2; Czarni Dziewień – Sparta Parszowice
2018-08-25, kolejka 3; Sparta Parszowice – Bazalt Piotrowice
2018-09-01, kolejka 4; Unia Miłoradzice – Sparta Parszowice
2018-09-08, kolejka 5; Sparta Parszowice – Transportowiec Kłopotów
2018-09-15, kolejka 6; Tęcza Kwietno – Sparta Parszowice
2018-09-22, kolejka 7; Sparta Parszowice – Albatros Jaśkowice
2018-09-29, kolejka 8; Sparta Parszowice – Rodło Granowice
2018-10-06, kolejka 9; Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Sparta Parszowice
2018-10-13, kolejka 10; Sparta Parszowice – Orzeł Mikołajowice
2018-10-20, kolejka 11; Mewa Kunice – Sparta Parszowice
2018-10-27, kolejka 12; Sparta Parszowice – Wilki Różana
2018-11-03, kolejka 13; KS Winnica – Sparta Parszowice
2018-11-10, kolejka 14; Sparta Parszowice – Kolejarz Miłkowice
2018-11-17, kolejka 15; Park Targoszyn – Sparta Parszowice

Czarni Dziewiń – klasa A

2018-08-12, 14:00, kolejka 1; Tęcza Kwietno – Czarni Dziewiń
2018-08-18, kolejka 2; Czarni Dziewiń – Sparta Parszowice
2018-08-25, kolejka 3; Rodło Granowice – Czarni Dziewiń
2018-09-01, kolejka 4; Czarni Dziewiń – Dąb Stowarzyszenie Siedliska
2018-09-08, kolejka 5; Orzeł Mikołajowice – Czarni Dziewiń
2018-09-15, kolejka 6; Czarni Dziewiń – Mewa Kunice
2018-09-22, kolejka 7; Wilki Różana – Czarni Dziewiń
2018-09-29, kolejka 8; Czarni Dziewiń – KS Winnica
2018-10-06, kolejka 9; Kolejarz Miłkowice – Czarni Dziewiń
2018-10-13, kolejka 10; Czarni Dziewiń – Park Targoszyn
2018-10-20, kolejka 11; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Czarni Dziewiń
2018-10-27, kolejka 12; Albatros Jaśkowice – Czarni Dziewiń
2018-11-03, kolejka 13; Czarni Dziewiń – Bazalt Piotrowice
2018-11-10, kolejka 14; Unia Miłoradzice – Czarni Dziewiń
2018-11-17, kolejka 15; Czarni Dziewiń – Transportowiec Kłopotów

Grom Gromadzyń-Wielowieś – klasa A

2018-08-12, 11:00, kolejka 1; Sparta Parszowice – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-08-18, kolejka 2; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Rodło Granowice
2018-08-25, kolejka 3; Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-09-01, kolejka 4; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Orzeł Mikołajowice
2018-09-08, kolejka 5; Mewa Kunice – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-09-15, kolejka 6; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Wilki Różana
2018-09-22, kolejka 7; KS Winnica – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-09-29, kolejka 8; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Kolejarz Miłkowice
2018-10-06, kolejka 9; Park Targoszyn – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-10-13, kolejka 10; Albatros Jaśkowice – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-10-20, kolejka 11; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Czarni Dziewień
2018-10-27, kolejka 12; Bazalt Piotrowice – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-11-03, kolejka 13; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Unia Miłoradzice
2018-11-10, kolejka 14; Transportowiec Kłopotów – Grom Gromadzyń-Wielowieś
2018-11-17, kolejka 15; Grom Gromadzyń-Wielowieś – Tęcza Kwietno

Victoria Tymowa klasa – B

2018-08-18, kolejka 1; Victoria Tymowa – Górnik II Polkowice
2018-08-25, kolejka 2; Błysk Studzionki – Victoria Tymowa
2018-09-01, kolejka 3; Victoria Tymowa – LZS Żelazny Most
2018-09-08, kolejka 4; Zamet II Przemków – Victoria Tymowa
2018-09-15, kolejka 5; Victoria Tymowa – —
2018-09-22, kolejka 6; Victoria Tymowa – Unia Szklary Górne
2018-09-29, kolejka 7; Sparta II Rudna – Victoria Tymowa
2018-10-06, kolejka 8; Victoria Tymowa – Relaks Szklary Dolne
2018-10-13, kolejka 9; Platan Siedlce – Victoria Tymowa
2018-10-20, kolejka 10; Victoria Tymowa – LZS Nowa Wieś Lubińska
2018-10-27, kolejka 11; Perła Potoczek – Victoria Tymowa
2018-11-03, kolejka 12; Victoria Tymowa – Kupryt 02 Sucha Górna
2018-11-10, kolejka 13; Kłos Moskorzyn – Victoria Tymowa

Przypominamy, że udział w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn z gminy finansowany jest przez ścinawski samorząd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *