Zapraszamy na koncert kolęd!

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę (13 stycznia) obchodzili będziemy dzień dobroczynności w Ścinawie. Wówczas zaplanowano ogólnopolską kwestę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE” – na ulicach kwestować będą wolontariusze. Tego samego dnia, w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ścinawie, zorganizowany zostanie koncert kolęd „Ścinawski Anioł Dobroczynności”, połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie mieszkanki naszej gminy – pani Elżbiety Dolaty. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:30. Serdecznie zapraszamy!

W trakcie V charytatywnego Koncertu Kolęd usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych grup i stowarzyszeń. Gwiazdą imprezy będzie, bez wątpienia, sopranistka Liliana Iżyk. Ważnym wydarzeniem współtowarzyszącym będzie wręczenie nagrody „Ścinawski Anioł Dobroczynności”. Na koncert zapraszają organizatorzy: Stowarzyszenie Aktywnie dla Gminy Ścinawa, Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe Pałacyk.

Po kolędowaniu zapraszamy do miejscowego gimnazjum, gdzie, jak co roku, mieścił się będzie sztab WOŚP-u. Na wszystkich przybyłych gości czekała będzie gorąca herbata, a także główny blok charytatywnych licytacji, który organizatorzy przewidzieli na godzinę 17.30. Po licytacjach i występach ścinawskiej młodzieży rozpocznie się koncert zespołu Marcus Arent. Pamiętajmy, że każda, najmniejsza nawet kwota, pozwoli wspomóc leczenie i rehabilitację pani Eli, a każda złotówka w puszce WOŚP-u, to cegiełka na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 13 stycznia 2019, niezależnie od pogody, zarezerwujmy na czynienie dobra!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *