Niższe ligi wracają do grania

Ligowy sezon rozpoczęły już Odra-Total Ścinawa (IV liga) oraz Grom Gromadzyń-Wielowieś (klasa okręgowa), w najbliższy weekend rozgrywki w A-klasie zainaugurują: Czarni Dziewin oraz Sparta Parszowice. Terminarz meczów z udziałem Odry-Total został opublikowany: TUTAJ, poniżej informacje o spotkaniach na poziomie klasy okręgowej oraz A-klasy. Zapraszamy na mecze z udziałem drużyn z gminy Ścinawa, jednocześnie przypominamy o Rozporządzeniu Rady Ministrów, które dotyczy powrotu kibiców na obiekty sportowe.

Klasa okręgowa – Grom Gromadzyń-Wielowieś

1. 07.08 (17:00) Grom Gromadzyń-Wielowieś 0 – 5 Zamet Przemków

2. 16.08 (17:00) Zryw Kłębanowice – Grom Gromadzyń-Wielowieś

3. 22.08 (17:00) Grom Gromadzyń-Wielowieś – Iskra Księginice

4. 29.08 (17:00) Pogoń Góra – Grom Gromadzyń-Wielowieś

5. 05.09 (16:00) Grom Gromadzyń-Wielowieś – Górnik Lubin

6. 12.09 (16:00) Chojnowianka Chojnów –– Grom Gromadzyń-Wielowieś

7. 19.09 (16:00) Grom Gromadzyń-Wielowieś – Męcinka

8. 26.09 (16:00) Płomień Radwanice – Grom Gromadzyń-Wielowieś

9. 03.10 (15:00) Grom Gromadzyń-Wielowieś – Odra Chobienia

10. 10.10 (15:00) Grom Gromadzyń-Wielowieś – Gwardia Białołęka

11. 17.10 (???) Kaczawa Bieniowice – Grom Gromadzyń-Wielowieś

12. 24.10 (???) Grom Gromadzyń-Wielowieś – Sokół Jerzmanowa

13. 7.11 (???) Przyszłość Prusice – Grom Gromadzyń-Wielowieś

14. 11.11 (???) Grom Gromadzyń-Wielowieś – Iskra Kochlice

15. 14.11 (???) Zawisza Serby – Grom Gromadzyń-Wielowieś

A-klasa (Czarni Dziewin, Sparta Parszowice)

1. 15.08 (15:00) Wilki Różana – Czarni Dziewin
15.08 (16:00) Tęcza Kwietno – Sparta Parszowice

2. 23.08 (14:00) Czarni Dziewin – Tęcza Kwietno
23.08 (11:00) Sparta Parszowice – Zjednoczeni Gościsław

3. 30.08 (14:00) Zjednoczeni Gościsław – Czarni Dziewin
29.08 (17:00) Rodło Granowice – Sparta Parszowice

4. 06.09 (14:00) Czarni Dziewin – Rodło Granowice
06.09 (14:00) Sparta Parszowice – Unia Miłoradzice

5. 12.09 (15:00) Unia Miłoradzice – Czarni Dziewin
13.09 (14:00) Kaczawa II Bieniowice – Sparta Parszowice

6. 20.09 (14:00) Czarni Dziewin – Kaczawa II Bieniowice
20.09 (14:00) Sparta Parszowice – Kuźnia II Jawor

7. 27.09 (14:00) Kuźnia II Jawor – Czarni Dziewin
27.09 (14:00) Bazalt Piotrowice – Sparta Parszowice

8. 04.10 (14:00) Czarni Dziewin – Bazalt Piotrowice
04.10 (14:00) Sparta Parszowice – Albatros Jaśkowice

9. 11.10 (14:00) Albatros Jaśkowice – Czarni Dziewin
11.10 (14:00) Park Targoszyn – Sparta Parszowice

10. 18.10 (14:00) Czarni Dziewin – Park Targoszyn
18.10 (14:00) Sparta Parszowice – Nysa Wiadrów

11. 29.10 (14:00) Nysa Wiadrów – Czarni Dziewin
29.10 (14:00) Orzeł Mikołajowice – Sparta Parszowice

12. 08.11 (14:00) Czarni Dziewin – Orzeł Mikołajowice
08.11 (14:00) Błękitni Koskowice – Sparta Parszowice

13. 11.11 (14:00) Sparta Parszowice – Czarni Dziewin

14. 15.11 (14:00) Błękitni Koskowice – Czarni Dziewin
15.11 (14:00) LZS Lipa – Sparta Parszowice

15. 22.11 (14:00) Czarni Dziewin – LZS Lipa
22.11 (14:00) Sparta Parszowice – Wilki Różana

Podczas wydarzeń lub zajęć sportowych publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc dla niej przewidzianych na/w:
• stadionach;
• boiskach;
• salach i halach;
• basenach;
• siłowniach, klubach i centrach fitness;
• oraz w zakresie organizacji obozów sportowych.

Zasady zajmowania miejsc na obiektach sportowych:
• co drugie miejsce na widowni;
• w rzędach naprzemiennie;
• w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni przy zachowaniu odległości 1,5 m.
Zasady nie dotyczą widza, który uczestniczy w wydarzeniach:
• z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
• z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
• zasady nie obowiązują osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.