Weekend dla ODRY

Przygotowania do ligowych rozgrywek Odry-Total Ścinawa w trakcie. W miniony weekend na ścinawskiej murawie odbyły się mecze sparingowe świeżo upieczonego IV-ligowca.

W sobotę Odra-Total Ścinawa pokonała wynikiem 4:3 legnicki Konfeks. Wygraną ścinawskich piłkarzy zakończył się także pojedynek niedzielny z zaprzyjaźnionym klubem TSV 1910 Niemberg. Z powodu wysokiej temperatury mecz został skrócony do 60 minut i ostatecznie zakończył się rezultatem 8:0 dla Odry-Total.

Niemieckich piłkarzy oraz przedstawiciela zespołu Stefana Kupskiego przed rozpoczęciem gry serdecznie powitał burmistrz Krystian Kosztyła, podziękował również za dotychczasową współpracę i wręczył pamiątkę na okoliczność wizyty zespołu TSV 1910 w Ścinawie.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”32″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]