Przychodnia zdrowia też w remoncie

Od kilku miesięcy trwają roboty w budynku Miejsko-Gminnego Zespołu Zakładów Opieki Podstawowej w Ścinawie.

Do remontu obiektu przy ulicy Władysława Jagiełły placówka przygotowywała się dwa lata, jednak przetarg na realizację przedsięwzięcia zatytułowanego „Modernizacja ciągów komunikacyjnych, wymiana drzwi wraz z ościeżnicami oraz wymiana instalacji elektrycznej” ogłoszono dopiero w lutym br.

W postępowaniu wpłynęło cztery oferty. Najkorzystniejszą złożyła firma „Bicz-Bud Usługi Ogólnobudowlane” z siedzibą w Starym Wołowie. Przedsiębiorca z końcem marca ogłoszony został jako zwycięzca przetargu i obecnie remontuje pomieszczenia oraz hole w ścinawskim ośrodku zdrowia.

– Należy zaznaczyć, iż prace remontowe są bardzo utrudnione z uwagi na bieżącą działalność przychodni i brak możliwości przeniesienia się, czy też wyłączenia z użytkowania na czas robót chociażby piętra budynku- mówi Ewa Buras, dyrektor MGZZOP w Ścinawie.

Do tej pory wykonano już remont na parterze obiektu- w części rehabilitacji, na klatce schodowej bocznej oraz we fragmencie pierwszego piętra.

Termin zakończenia inwestycji to koniec grudnia 2017 r.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”61″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]