Za nami X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Po tegorocznych zawodach sportowo-pożarniczych na szczeblu powiatowym, które odbyły się w minioną sobotę na boisku sportowym w Chobieni, możemy być dumni z grupy chłopięcej ścinawskiej drużyny młodzieżowej, która zajęła 1 miejsce pokonując Tymową- swoich gminnych rywali. Cieszy także pierwsze miejsce dziewczęcej drużyny młodzieżowej z Tymowej- mimo, że konkurencji w tej kategorii nie było, należą się brawa z sam udział i mobilizację. Trochę gorzej wypadły starsze zespoły reprezentujące jednostki OSP gminy Ścinawa.

W zawodach ogólnie wzięło udział 14 ekip z terenu powiatu lubińskiego. Rywalizowano na torze z przeszkodami w sztafecie pożarniczej oraz w ćwiczeniu bojowym. Była to kolejna okazja do sprawdzenia umiejętności druhów.

O zwycięstwie i kolejnych lokatach często decydowały sekundy oraz bezbłędnie wykonane zadanie. Końcowe wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Młodzieżowe drużyny pożarnicze – chłopcy:

 1. miejsce OSP Ścinawa
 2. miejsce OSP Tymowa

Młodzieżowe drużyny pożarnicze – dziewczyny:

 1. miejsce OSP Tymowa

Kobiece drużyny pożarnicze Grupa C:

 1. OSP Zimna Woda
 2. OSP Raszówka

Męskie drużyny pożarnicze Grupa A:

 1. OSP Zimna Woda
 2. OSP Niemstów
 3. OSP Księginice
 4. OSP Górzyn
 5. OSP Tymowa
 6. OSP Zaborów
 7. OSP Czerniec
 8. OSP Raszówka
 9. OSP Chobienia
 10. OSP Ścinawa

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”70″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]