Sport

Ostatnie mecze przed zimową przerwą (FOTO)

W miniony weekend, 18 i 19 listopada drużyny piłkarskie z terenu gminy Ścinawa rozegrały kolejne mecze w ramach kończącej się rundy jesiennej sezonu 2017/2018.

Odra-Total Ścinawa przegrała na wyjeździe z Orlą Wąsosz 4:1 i w najbliższą sobotę, 25 listopada, na ścinawskim stadionie o godz. 13:00, w ostatnim przed zimową przerwą meczu, zmierzy się z AKS Strzegom. Obecnie podopieczni Tomasza Wołocha zajmują jedenaste miejsce w tabeli Sport Track IV ligi.

Grom Gromadzyń-Wielowieś przegrał z Hutą Przemków 2:4 i w ostatnim meczu kolejki, w niedzielę, 26 listopada o godz. 13:00 powalczy w Prochowicach z tamtejszą Prochowiczanką. Na finiszu rundy jesiennej zespół Gromu nadal zajmuje ostatnią pozycję w tabeli klasy okręgowej.

Natomiast w klasie „A” Czarni Dziewin podtrzymali dobrą passę i na swoim boisku pewnie pokonali Krokusa Kwiatkowice 5:0. W niedzielę, 26 listopada, na wyjeździe o godz. 11:00 zmierzą się z Albatrosem Jaśkowice.

Z kolei spotkanie Sparty Parszowice z Górnikiem Lubin zakończyło się bezbramkowym remisem, a w ostatnim na jesień meczu Spartanie, w niedzielę, 26 listopada o godz. 11:00, u siebie zagrają z drużyną Wilki Różna.

Tuż przed zimową przerwą trwającego sezonu piłkarskiego Czarni zajmują czwartą lokatę w tabeli kasy „A”, a Sparta piątą.