ZAGŁOSUJ- sportowy plebiscyt trwa

To już tradycja. Każdego roku portal internetowy e-legnickie organizuje plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego, a także na Najlepszą Imprezę Sportową i Najlepszy Obiekt Sportowy w 2017 roku.

Ścinawa również bierze udział w konkursie. W kategorii na najpopularniejszego zawodnika głosy można oddać na karatekę Artura Trubickiego, który na dzień dzisiejszy ma duże wsparcie internautów. Najlepszą imprezą sportową roku ma szansę zostać wybrany Bieg Łabędzi, który w maju odbył się już po raz drugi w naszym mieście. Natomiast w kategorii najlepszy obiekt sportowy swoje głosy można oddać na zmodernizowany stadion w Ścinawie.

Jak informują organizatorzy, każdy ma szansę na wygraną, a stratę spokojnie można nadrobić w ostatnich dniach.

Zachęcamy do głosowania TUTAJ.

Plebiscyt trwa do 25 stycznia 2018 roku.

Zasady głosowania:

  1. Zarejestruj się/ Zaloguj
    Aby zagłosować należy zarejestrować się na stronie www.e-legnickie.pl podając nazwę użytkownika, login oraz prawidłowy adres e-mail. Osoba rejestrująca się akceptuje regulamin portalu oraz regulamin plebiscytu.
  2. Zatwierdź rejestrację
    Zatwierdzając rejestrację głosujący otrzyma na podany adres e-mail link aktywujący. Aby potwierdzić rejestrację należy kliknąć na podany link lub skopiować go do paska adresu swojej przeglądarki. Link generowany jest automatycznie.
  3. Zagłosuj w Plebiscycie raz na 1h
    Po zatwierdzeniu rejestracji użytkownik otrzymuje dostęp do sondy, w której może oddać swój głos raz co 1 godzinę na trenera, raz co 1 godzinę na zawodnika, raz co 1 godzinę na imprezę oraz raz co 1 godzinę na obiekt sportowy.

Nagrody

Spośród głosujących zostaną rozlosowane nagrody- szczegóły w regulaminie plebiscytu.