Sport

Nie wszystkie mecze się odbędą!

W IV lidze po raz drugi mecz Odry-Total Ścinawa w rundzie wiosennej został odwołany z powodu zapowiadanych złych warunków atmosferycznych i powiązanych z tym stanów boisk. W najbliższy weekend nie dojdzie do wyjazdowego spotkania pomiędzy drużyną prowadzoną przez Tomasza Wołocha, a Górnikiem Złotoryja. Pojedynek miał się rozegrać na niedawno wyremontowanym obiekcie w Złotoryi.

Natomiast decyzje o spotkaniach ligowych prowadzonych przez OZPN Legnica mają podjąć sędziowie i prezesi klubów. Już dziś wiemy, że w sobotę, tj. 24 marca o godz. 15:00 swój mecz rozegra Grom Gromadzyń-Wielowieś, który zmierzy się na wyjeździe z Konfeksem Legnica.

Z kolei w klasie „A”, w niedzielę, 25 marca o godz. 14:00 Czarni Dziewin na swojej murawie podejmą Rodło Granowice, natomiast Sparta Parszowice w tej kolejce pauzuje.

W najbliższy weekend ruszają także rozgrywki w klasie „B”, gdzie w swoim pierwszym meczu Victoria Tymowa zmierzy się na wyjeździe z Huzarem Raszówka, spotkanie odbędzie się w niedzielę, 25 marca o godz. 14:00.