AktualnośćiSport

3 punkty Ścinawy, Parszowic i Dziewina, Odra ponownie w TV Regionalnej

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne spotkania w ramach trwającej rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2017/2018.

W minioną sobotę Odra-Total Ścinawa pokonała na wyjeździe Chrobrego II Głogów 3:4 i aktualnie zajmuje wysokie, 4 miejsce w tabeli IV ligi.

W najbliższym spotkaniu, które odbędzie się w niedzielę, 20 maja o godz. 17:00 podopieczni Tomasza Wołocha zmierzą się na ścinawskim stadionie z Olimpią Kowary. Całe spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w TV Regionalnej. Jest to już druga transmisja life w tej rudzie, wcześniej relacjonowano spotkanie ze Stalą Chocianów, które można obejrzeć TUTAJ.

Grom Gromadzyń-Wielowieś rozgrywający mecze w klasie okręgowej przegrał przed swoją publicznością z GKS Męcinka 1:2.

W następnym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę, 19 maja o godz. 16:00 podopieczni Kamila Salamona zmierzą się na wyjeździe ze Spartą Rudna.

Grom po kolejnej porażce jest coraz bliżej spadku, nadal zajmuje ostatnią, 16 lokatę w tabeli.

Natomiast w klasie „A” w pojedynkach wyjazdowych Czarni Dziewin zwyciężyli z Górnikiem Lubin 1:2, a Sparta Parszowice pokonała Orła Mikołajowice 1:5.

W sobotę, 19 maja o godz. 16:00 Sparta podejmie u siebie Mewę Kunice. Z kolei Czarni dzień później o 14:00 w Dziewinie powalczą o punkty z Fortuną Obora.

Obecnie drużyna z Parszowic zajmuje 3, a team z Dziewina 4 pozycję w tabeli.

Ponadto w klasie „B” Victoria Tymowa przegrała na wyjeździe z Transportowcem Kłopotów aż 7:1, a w następnym meczu, który odbędzie się w niedzielę, 20 maja o godz. 11:00 zmierzy się na własnej murawie z Sokołem Niechlów.

Na trzy kolejki przed końcem rudy Victoria zajmuje 10 miejsce w tabeli.

W rozgrywkach młodzieżowych juniorzy młodsi Odry-Total Ścinawa przegrali na wyjeździe z Orlą Wąsosz 3:1, trampkarze pokonali u siebie Konfeks Legnica 2:0, a zespół młodzików zwyciężył z Amico Lubin 1:0.

W najbliższy weekend juniorzy oraz trampkarze pauzują, a drużyna młodzików w niedzielę, 20 maja zmierzy się Zagłębiem w Lubinie.