AktualnośćiEdukacja

Zapraszamy do Pałacyku!

Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” w Ścinawie to unikatowy projekt, który odwiedzającym gościom stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, rekreacji, a przede wszystkim edukacji. Od teraz placówka organizuje trzydniowe pobyty edukacyjne, których tematyka związana jest z szeroko rozumianą energią odnawialną. Zapraszamy: grupy młodzieżowe, wycieczki szkolne, studentów oraz turystów indywidualnych – wszystkich, którzy chcą się rozwijać i w pożyteczny sposób spędzać czas.

– Zapraszamy do pobytu w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Pałacyk”, zlokalizowanym w urokliwej i spokojnej Ścinawie. Nasza placówka jest dostępna przez cały rok, świadczymy kompleksowe usługi, o wysokim standardzie, również edukacyjnym. Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań odwiedzających gości. Mamy jeszcze wolne terminy na wiosnę 2019 roku, dlatego serdecznie zachęcam do kontaktu – mówi dyrektor obiektu Kamila Grabka Levin.

„Pałacyk” jest placówką o wysokim standardzie, dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Tak charakterystyczny dla Ścinawy obiekt został wpisany do rejestru zabytków. Pobyt w tym miejscu dostarczy samych pozytywnych wrażeń, a bogata oferta zajęć proekologicznych, prowadzonych w Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w pobliskim Dziewinie, pozwoli zgłębić tematykę pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł. Dodatkowo ścinawskie schronisko stanowi doskonałą bazę wypadową dla amatorów przyrody, nastawionych na poznawanie walorów Kariny Łęgów Odrzańskich.
„Pałacyk” to nie tylko schronisko młodzieżowe z pokojami wieloosobowymi. Obiekt dysponuje też bazą noclegową o podwyższonym standardzie. – Jesteśmy również gotowi do organizacji szkoleń, posiadamy salę konferencyjną, z niezbędnym multimedialnym zapleczem. Do dyspozycji gości pozostaje ogrodzony parking, już w cenie wynajętych pokoi – uzupełnia Kamila Grabka-Levin.

Oferta świadczonych usług, która naturalnie może zostać wzbogacona o sugestie odwiedzających gości, dostępna: TUTAJ.