Już w niedzielę Bieg Łabędzi, dzisiaj ostatni dzień zapisów elektronicznych!

Trwają zapisy do udziału w 4. edycji Łabędziego Biegu ulicami Ścinawy. 12 maja sportowcy zmierzą się z 9-kilometrową trasą, choć wcześniej rywalizowali będą najmłodsi biegacze na dystansie 200 metrów. To właśnie dla dzieci organizatorzy z Centrum Turystki i Kultury w Ścinawie przygotują dodatkowe atrakcje: animacje, gry i zabawy. Specjalną nagrodę otrzyma właściciel najciekawszego przebrania. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, lub przez Internet – bo można zaoszczędzić. Start biegu głównego zaplanowano na godzinę 11:00.

Oprócz zdrowej – sportowej rywalizacji i pozytywnych emocji, organizatorzy przygotują pamiątkowe zestawy startowe oraz medale. Opłata startowa wynosi 35 zł (w dniu zawodów 50 zł).

Regulamin imprezy i wszelkie niezbędne informacje o biegu dostępne: TUTAJ.
Zapisy on-line: TUTAJ.

W ramach pakietu startowego każdy uczestnik biegu otrzyma:
– specjalny kubek ze ścinawskim „Park&Ride” i logo „Ścinawa nad Odrą” (kubki nie będą sprzedawane)
– saszetka dla biegaczy z logo „Ścinawa nad Odrą”
– pamiątkowy medal (tylko dla tych, którzy zameldują się na mecie)

Bieg odbywał się będzie ulicami Ścinawy, dlatego należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Przepraszamy za niedogodności i apelujemy o życzliwość wobec biegaczy!

START: Kościuszki 1 (Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie), Szeroka, Chobieńska (droga wojewódzka 292), Lasowice, Lasowice tereny polne (obok oczyszczalni ścieków w Ścinawie), Chobieńska, Wesoła, Szeroka, Głogowska, Rynek, Jana Pawła II, Władysława Jagiełły, Mickiewicza, Żołnierska, tereny nadodrzańskie, ścinawski port oraz Park&Ride, Rybna, skrzyżowanie ulic Wrocławskiej i Sportowej (przecięcie Drogi Krajowej 36), Sportowa, stadion – 1 okrążenie, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Królowej Jadwigi, Władysława Jagiełły, Kościuszki, META: Kościuszki 1.