AktualnośćiGmina Ścinawa

Wolne działki rekreacyjne

Rodzinny Ogród Działkowy „Dolinka” w Ścinawie, zrzeszony w stowarzyszeniu ogrodowym Polski Związek Działkowców, informuje, że posiada wolne działki przeznaczone do rekreacyjnego uprawiania ogrodnictwa.

– Jesteśmy niewielkim ogrodem położonym na terenie Ścinawy, przynależącym do ogólnopolskiego stowarzyszenia Polski Związek Działkowców z siedzibą w Warszawie. Naszym celem jest rekreacyjne uprawienie niewielkich działek i promowanie takiej formy spędzania wolnego czasu oraz samej idei ogrodnictwa amatorskiego – mówi Zdzisława Bełska, prezes zarządu ROD „Dolinka” w Ścinawie.
Jedną z niewątpliwych zalet posiadania działki ogrodowej jest możliwość kontaktu z naturą i własna uprawa ekologicznych warzyw i owoców. Położenie działek ROD „Dolinka” gwarantuje cichą i spokojną atmosferę, z dala od zgiełku miasta czy większych dróg.
Zainteresowanych objęciem i użytkowaniem wolnych działek zachęcamy do kontaktu z zarządem poprzez adres e-mail: rod-dolinka@wp.pl, telefonicznie pod nr: 601 406 361 lub przez portal Facebook: https://www.facebook.com/ROD-Dolinka-w-%C5%9Acinawie-106583100684949/.

Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych zdjęć ogrodu oraz wolnych działek z altankami. Działki są nieuporządkowane, ale po włożeniu odpowiedniej pracy mogą stać się atrakcyjnym miejscem wypoczynku:

Źródło i foto: ROD „Dolinka” w Ścinawie