AktualnośćiSport

Wystartowała letnia Akademia Sztuk Walki!

Akademia Sztuk Walki GoK1 Moliński Lewkowicz zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w zajęciach letniej Akademii Sztuk Walki GoK1. W czasie spotkań można zapoznać się z technikami: boksu, kick boxingu oraz samoobrony z elementami ju jitsu i karate. W okresie wakacyjnym organizatorzy wprowadzili specjalną promocję, miesięczny koszt udziału w treningach wynosi 50 zł.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki w godzinach: 19:30 – 20:30.

Miejsce w zależności od sytuacji i pogody:
a) stadion Odry Ścinawy
b) zadaszona wiata w porcie nad Odrą (PORT50)

– Do udziału w zajęciach zachęcamy przede wszystkim dzieci od 10 roku życia, młodzież oraz kobiety. W przypadku pań, które coraz częściej się do nas zgłaszają, od września planujemy stworzyć dla nich odrębną grupę. Zajęcia poświęcone będą przede wszystkim: poprawie zdrowia, kondycji, wzmocnieniu organizmu: mięśni brzucha i ud. Naturalnie pojawią się techniki samoobrony – mówi Piotr Moliński, instruktor.

Należy podkreślić, że zajęcia w ramach letniej Akademii Sztuk Walki GoK1 prowadzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem.

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, instruktorzy z akademii przygotowali specjalną niespodziankę, bo w każdą niedzielę w godzinach 10.00 – 12.00 odbywają się treningi samoobrony.

W związku z okresem wakacyjnym przed planowany uczestnictwem w niedzielnych zajęciach instruktorzy proszą o wcześniejsze potwierdzenie przybycia.

Kontakt:
Tomasz Mleczko – kom. 698 704 479
Piotr Moliński – kom. 728 351 058

Organizatorzy:
Akademia Sztuk Walki GoK1 Moliński Lewkowicz
Karate Goju Ryu Petro Team
Port50
WKA Poland