AktualnośćiGmina Ścinawa

„Aktywni” i SSM „Pałacyk” zachęcają do Sprzątania Świata!

Stowarzyszenie Aktywnie dla Gminy Ścinawa i Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” zachęcają do udziału w akcji: Sprzątanie Świata Ścinawa 2021 pod honorowym patronatem burmistrza Ścinawy Krystiana Kosztyły. Dla osób, które wezmą udział w inicjatywie, organizatorzy przygotowali specjalny konkurs z nagrodami. Przypominamy, że w kwietniu również przeprowadzono podobną akację, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem mieszkańców całej gminy!

– W ramach akcji sprzątania świata, podobnie jak podczas kwietniowych akcji porządkowych , zachęcamy mieszkańców do fotograficznego uwieczniania działań. Zdjęcia wezmą udział w konkursie, a wykonana praca w terenie przysłuży się Ziemi. Do wygrania będą ciekawe nagrody, więc zachęcam wszystkich do udziału w akcji – mówi Kamila Grabka-Levin, dyrektor SSM „Pałacyk”.
Sprzątanie Świata Ścinawa 2021 zaplanowano na sobotę 18 września, chętni spotkają się o godzinie 10:00 przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Wołowskiej (nieopodal sklepu meblowego). Organizatorzy zabezpieczą worki i rękawiczki, w miejscu spotkania zostanie ustawiony kontener.

Więcej o konkursie i regulamin dostępne na profilu facebookowym organizatora: https://fb.watch/81rBm34EIy/.