AktualnośćiGmina Ścinawa

W gminie Ścinawa Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca…

W miniony piątek w sali widowiskowej Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej odbyła się uroczysta gala, którą zorganizowało Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Kraina Łęgów Odrzańskich”. Podczas spotkania wręczone zostały certyfikaty „Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca”. Ich adresatami i odbiorcami były również podmioty z terenu gminy Ścinawa, które od teraz posiadają dodatkową rekomendację, co do wysokiej jakości wytarzanych przez siebie produktów, świadczonych usług, a także organizowanych wydarzeń w nadodrzańskim regionie. Serdecznie gratulujemy!

Certyfikaty „Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca” otrzymali:
1. Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie – w kategorii wydarzenia wyróżniono Festiwal Ścinawski Blues nad Odrą;
2. Ośrodek Działań Edukacyjnych i Twórczych Schronisko Młodzieżowe „PAŁACYK” – w kategorii usługi, za wysoki standard oferowanych noclegów;
3. Ekomuzeum Osady Rybackiej Dziewin – w kategorii usługi edukacyjne;
4. Water Prestige/Maximus s.c. – w kategorii produkt, za wysokiej klasy sprzęt pływający – stocznia rozpoczęła niedawno swoją działalność w obiektach po danym POM/firmie DELTA w Ścinawie, gdzie już rozpoczęła produkcję tzw. pływających domów;
5. Pokoje Gościnne w Sadzie (Tymowa) – w kategorii usługi, za wysoki standard oferowanych noclegów;
6. Zakład Handlu i Przetwórstwa Owocowo–Warzywnego ŚCINAWA – za wysokiej jakości produkty rolno-spożywcze, polecamy m.in.: konserwowe ogórki, patisony czy szparagi w miodowej zalewie.

Certyfikaty wręczał prezes stowarzyszenia Jarosław Paczkowski. Wydarzenie uświetnił występ muzycznego trio w składzie z sopranistką Moniką Gruszczyńską, skrzypkiem Radosławem Brulińskim i pianistą Andrzejem Bielskim.