AktualnośćiGmina Ścinawa

Zapraszamy na Wakacje i Atrakcje z CTiK

Lato w pełni, trwają wakacje – czas błogiego i zasłużonego lenistwa, na który zasłużyli wszyscy uczniowie. Tradycyjnie Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie organizuje bezpłatne zajęcia dla najmłodszych, a o dobrą i bezpieczną zabawę dbają doświadczeni instruktorzy oraz animatorzy. Zapraszamy do udziału, jednocześnie przypominamy, że do udziału w zajęciach realizowanych w ramach „Wakacji i atrakcji z CTiK” uprawniają wypełnione przez rodziców/ opiekunów zgody, dokumenty dostępne w sekretariacie ośrodka kultury.

W najbliższych dniach dla uczestniczących w zajęciach dzieci zorganizowane zostaną między innymi: laboratorium, zabawy sportowe, warsztaty taneczne i artystyczne, programowanie, spotkania w bibliotece i wycieczki.
Uwaga: zapisy na piątkowe wyjazdy odbywają się od poniedziałku poprzedzającego wycieczkę.

Organizatorzy zapowiedzieli dwa wyjazdy, w najbliższy piątek odbędzie się wycieczka do Żmigrodu, w programie: zwiedzanie Zespołu Pałacowo-Parkowego, warsztaty dworskie i ognisko.
Tydzień później uczestnicy zajęć wyjadą pociągiem do Orzeszkowa. W ramach wycieczki zaplanowane zostało spotkanie z leśniczym i wspólny spacer ścieżką edukacyjną. Oczywiście grupa usiądzie przy wspólnym ognisku.

Koszt wycieczek to każdorazowy wydatek 30 złotych.