AktualnośćiGmina Ścinawa

Mikołajki – pierwsze prezenty rozdane (FOTO)

Dzisiaj Mikołajki, właśnie z tej okazji lokalny samorząd zrobił niespodziankę przedszkolakom. W obecności Jolanty Szulc – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawie, burmistrz Krystian Kosztyła wraz z radną Agnieszką Parzyńską – przewodniczącą komisji oświaty, przekazali na ręce opiekunów i wychowawców poszczególnych grup mikołajowe vouchery na zakup edukacyjnych zabawek oraz pomocy dydaktycznych. Łączna wartość środków, przeznaczonych na doposażenie sal dla najmłodszych, to kwota 8.000,00 zł.

Przy okazji przypominamy wszystkim milusińskim, że już w najbliższą niedzielę 11 grudnia w Centrum Turystyki i Kultury, w trakcie Ścinawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, święty Mikołaj rozda paczki dla dzieci urodzonych w latach 2010-2021, które mieszają w Ścinawie. Siwobrody staruszek czekał będzie na najmłodszych w godzinach od 14 do 17 w ogrodzie zimowym.

Także od najbliższej niedzieli samorządowy Mikołaj rozpocznie rozdawanie prezentów na terenie wsi gminnych i poszczególnych sołectw. Szczegółowy harmonogram opublikowany zostanie wkrótce.